Hidden Objects - Florida

Android için Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 39 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Detention Apps
Hidden Objects - Florida oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza indir butonuna basarak kolay bir şekilde, üstelik tamamen ücretsiz olarak yükleyerek çocuklarınızın çok severek oynayacakları çok eğlenceli bir oyuna s

Hidden Objects - Florida oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza indir butonuna basarak kolay bir şekilde, üstelik tamamen ücretsiz olarak yükleyerek çocuklarınızın çok severek oynayacakları çok eğlenceli bir oyuna sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Kolay kullanım özelliğine sahip olan ve basit anlaşılabilen menü kullanılarak geliştirilmiş olan Hidden Objects - Florida oyununda çocuklarınız şok eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Oyun bu harika özelliği sayesinde son derece kullanışlı bir hal almıştır ve büyük - küçük her yaş grubuna ait olan çocuklarınız tarafından kolaylıkla oynanabilir.

Hidden Objects - Florida oyunu Florid' nın eşsiz ve büyüleyici sokaklarında geçiyor. Çocuklarınız bu oyunda oyunun ondan istediği gizli nesneleri bulmaya çalışacaklar. Oyunun birbirinden heyecanlı 20 seviyesi bulunuyor. Bu seviyelerin hepsinde çocuklarınız zamana karşı yarışacak ve bulduğu her gizli nesne için oyundan puan kazanacak. Bu oyun tek kelime ile çok heyecanlı.

Daha Fazla Göster
Hidden Objects - Florida indir